Cannabis - нове слово в світі натуральної косметики

Cannabis - нове слово в світі натуральної косметики

  • 22.11.2019

Cannabis - це про здоров'я і красу. Про поєднанні інновацій і натуральності. Про турботі і впевненості в собі.

косметика с каннабисом Ідея, яка проходить крізь усі, що ми робимо і служить потужним поштовхом для розвитку і вдосконалення. Наш бренд - це унікальна лінійка косметики по догляду за собою, в основі якої лежить екстракт канабісу. Завдяки досвіду наших фахівців, органічні компоненти підібрані таким чином, щоб доповнювати і посилювати дію один одного. Представляємо цілий комплекс продукції - для особи, тіла, волосся.

Ми подбали про те, щоб кожен міг підібрати для себе бажані кошти і створити свою ексклюзивну б'юті-серію. Наша продукція покликана перетворити щоденний догляд в улюблені ритуали краси.

 

Філософія брендукосметика с экстрактом каннабиса

Ми підтримуємо культ природної краси і первозданності. Знаємо, що кожна людина - унікальний в своєму роді, як і всі навколо, що створено природою. Щиро переконані, що саме за натуральною косметикою стоїть майбутнє.

Ми впевнено говоримо, що турбота про своє тіло - це важливо, особливо в наш час, століття "гонки досягнень і цілей". Зупинити світ на паузу, приділити час собі, влаштувати незапланований б'юті-свято, адже привід для цього абсолютно простий - це саме життя.

Наша продукція створена для тих, хто любить, піклується, надихає.

Екстракт канабісу - революція в світі натуральної косметики

косметика с cannabis Основний компонентом всієї лінійки косметики є екстракт канабісу. Для його виробництва використовується насіння, квіти сільськогосподарської культури конопель. Це унікальний за своєю цінністю продукт, до складу якого входить понад 480 елементів. Екстракт відноситься до дозволених речовин, оскільки позбавлений психотропної дії на організм людини

Наша косметика призначена для:

рішення вікових змін шкіри: натуральні компоненти кремів, гелів, пінок сприяють регенерації, омоложеніію клітин, зменшення глибини зморшок, ефективно усувають пігментацію та інші недосконалості шкіри;

збереження свіжості обличчя: крему з вітамінними комплексами, поліненасиченими жирними кислотами в комплексі забезпечують зволоження, нормалізацію рівня PH шкіри всіх типів;

відновлення і підтримки здоров'я волосся: шампуні, кондиціонери, спреї діють цілеспрямовано і здатні усунути проблему випадання, ламкості, перетину волосся. Кошти також надають сяйво і блиск волоссю.

захисту тіла від УФ-променів: наша продукція ідеально підходить для використання в період активного впливу сонячних променів. SPF-фільтра захищають шкіру від передчасного старіння, активізації пігментації.

Написати коментар