Геть депресію: де відпочити восени?

Геть депресію: де відпочити восени?

  • 18.10.2019
Осіння хандра? Ні не чули. А все тому що ми знаємо, що у погоди немає поганої погоди. Навіть, якщо літо пролетіло швидше ніж ракета, ми впевнені, що з правильним настроєм, людьми і проведенням часу, ніякої осінньої депресії не існує. Наша команда підготувала для вас список топ цікавих місць, які варто відвідати в найближчий уїк-енд. Поїхали?
 

до львова за натхненням 1. До Львова за натхненням

Місто, яке манить і зачаровує. Величний, колоритний і такий загадковий - не дарма сюди приїжджають туристи з різних куточків України та світу. Здається, що тут час зупиняється. Попереджаємо, закохається в це місто можна з перших хвилин - тут все как-будто створено для заспокоєння і творення прекрасного.
Європейська архітектура, костели, старовинні вулички і площі, бруківка, місцеві музики - створюється враження, що ви перенеслися в 18 століття. Восени в місті проходять фестивалі кави, тому любителям напою, що бадьорить тут буде дуже затишно. Перевірено! Звичайно, ми не можемо не згадати Львівську майстерню шоколаду - це справжній рай для всіх ласунів. у карпати за грибами
 

2. У Карпати за грибами та ягодами

Гори, ліси, чисте повітря, мальовничі місця - можна насолоджуватися годинами. Восени тут починається сезон "полювання" за грибами та ягодами, тому якщо ви обожнюєте природу, так як ми ... беріть рюкзаки і вперед в Карпати. Давно хотіли підкорити Говерлу? Чому б не зробити це восени?
Для любителів старовинної архітектури, рекомендуємо відвідати місцеві фортеці - замок Паланок в Мукачево, палац Шенборна та інші.
 

3. В Умань за романтикою Софіївського парку

в умань за романтикою Місцева природа, пам'ятки, пам'ятники грецьким богам заворожують туристів з усієї України. Вам не вистачить одного дня, щоб обійти весь Софіївський парк. Уявіть, 179 га краси - в голові не вкладається, скільки часу, зусиль і любові знадобилося графу Потоцькому, щоб втілити все в життя. Щоб встигнути надивитися і намилуватися, краще починайте екскурсію з самого ранку.
 

4. В Одесу до моря, чайкам і мистецтва

Хто ціле літо працював і не встиг відпочити, не турбуйтеся! Адже починається оксамитовий сезон. Море, чайки, солоне повітря - краса. Звичайно, море в цей період - не плюс 24 градуси, але теж добре. в одесу до моря А в перервах між купанням і смакуванням пахлави, рекомендуємо відвідати Одеський національний академічний театр опери та балету. Чого тільки варті симфонічні концерти? Для естетів - одна насолода. Як то кажуть, влаштуйте відпочинок і для тіла, і для душі.
 
Пам'ятайте, щоб впоратися з осінньою нудьгою, потрібно зовсім небагато - це бажання відкривати нове для себе, і тоді ніяка апатія вас не зупинить. Уважайте цікаве навколо, даруєте тепло близьким і ... залишайтеся з вашим улюбленим Kremok.com.ua.

Написати коментар