Cпівробітництво

 

Контрактне виробництво - ми відкриті до співпраці!


Ви бажаєте запустити власну лінійку натуральної косметики?

контрактне виробництвоАле є моменти, які вас зупиняють - розробка рецептури, виробничі процеси, сертифікація та інше. Голова обертом і багато сумнівів. А, якщо ми скажемо, що у вас вже є досвідчені фахівці, які готові допомогти вам в цьому?

Наша компанія SPC DELTA пропонує співпрацю на умовах контрактного виробництва. Що це означає? Ми беремо на себе виробництво космецевтичної продукції під ключ: від розробки рецептури до оформлення необхідної документації. Таким чином, Ви зможете повністю організувати бізнес-процес, і що важливо - виключити витрати на запуск виробничих потужностей.

 

Які послуги ми пропонуємо?

Багаторічний досвід, сучасні технології, пошук і впровадження ефективних рішень - це та міцна база, яка дозволяє нам створювати продукти високої якості. Над вашим проектом буде працювати ціла команда висококваліфікованих фахівців - технологи, бренд-маркетологи, дизайнери.  високотехнологічне виробництво

Ми надаємо наступні послуги:

 1. Розробка унікальної рецептури: враховуємо ваші побажання, вид продукції, підбір сировинної бази, щоб створити формулу, яка буде відповідати всім заявленим характеристикам.
 2. Private Label: ви можете використовувати вже готову рецептуру для випуску продукції під вашим власним брендом (ТМ).
 3. Брендування продукції: розробляємо дизайн етикеток, упаковки, поліграфічні матеріали.
 4. Закупівля тари, сировини, витратних матеріалів: ми співпрацюємо з перевіреними надійними постачальниками, в якості продукції яких абсолютно впевнені.
 5. Фасовка: ми надаємо будь-який вид туби, флакони, баночки, контейнери, саше і дой-пак. маркування.
 6. Сертифікація: підготовка та затвердження всієї необхідної документації, передбаченої чинним законодавством.

Що ми виробляємо?

ми виробляємоДля нас немає нічого неможливого! Ми щиро закохані в виробництво і знаємо всі тонкощі виготовлення будь-якого виду косметичної, космецевтичної, ветеринарної та іншої продукції. Завдяки наявності широкої сировинної бази, високотехнологічного обладнання, ми випускаємо понад 150 різних позицій:

 • засоби по догляду за обличчям (бальзами, гелі, креми, маски, флюїди, сироватки, скраби, тоніки, косметика навколо очей, мицеллярная вода і т.д.)
 • засоби для тіла (натуральні масла, гелі для душу, скраби, мило і т.д.)
 • косметика для рук і ніг (креми, гелі, скраби, лосьйони і т.д.)
 • засоби по догляду за волоссям (шампуні, бальзами, кондиціонери, маски, сироватки)
 • дитяча косметика (крем-мило, засоби по догляду, гелі для купання, шампуні)
 • побутова хімія (миючі, чистячі засоби)
 • продукція ветеринарного призначення

 

Переваги співпраці з нами.

1. Висока продуктивність

Наша матеріально-технічна база дозволяє виробляти до 50 000 одиниць продукції одного найменування. Ми ретельно контролюємо кожен етап виготовлення. Скрупульозність і увага до деталей - наше "друге ім'я". Ми маємо всі необхідні технічні дозволи, санітарно-епідеміологічні висновки, сертифікат управління якістю ISO 9001: 2015; сертифікати на системи управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000:2018 та ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT).  висока продуктивність

2. Виготовлення мінімальних партій

У нас є унікальна пропозиція - ви можете замовити невеликі партії, наприклад, від 500 одиниць продукції. Таким чином, ви вирішуєте кілька завдань відразу.

По-перше, ви можете проаналізувати попит на "пілотну" продукцію серед споживачів, зробити висновки ... і продовжити завойовувати їх любов і інтерес. А в цьому ми впевнені на 100%!

По-друге, у вас з'являється більше можливостей для випуску повної лінійки продукції під особистим брендом. Ви не тільки зможете заощадити свій бюджет, але і в короткі терміни зайняти місце серед уже відомих торгових марок.

 

Запуск продукту "під ключ".

У вас немає дистриб'юторської мережі? Не біда. Ми забезпечуємо повний цикл запуску продукту на ринок: розробка рецептури, концепцій, дизайнерських рішень, опрацювання зразків, їх затвердження та багато інших організаційних моментів.

Також ми готові поділитися з вами успішними маркетинговими інструментами, кейсами і не тільки. Виходячи з нашого багаторічного досвіду, порекомендуємо виграшну нішу, грамотну цінову політику, за допомогою якої ви окупите початкові вкладення в максимально короткі терміни.

Дружба і підтримка.

виробництво продукції Наша команда завжди на зв'язку і готова проконсультувати вас з будь-яких питань. Крім того, ми надаємо можливість подальшої співпраці з нашою дистриб'юторської мережі.

Програма лояльності.

Бонуси, знижки ніхто не відміняв! Після затвердження технічного завдання, наші клієнти отримують 50% знижки на розробку зразків і випуск пробних партій за умови подальшої співпраці та виробництва продукції на наших площах.

Індивідуальний підхід.

Це не просто слова. Це бачення і частина філософії компанії. Ми щиро зацікавлені у вашому успіху, а також у розвитку в Україні культури виробництва якісної натуральної косметики. В процесі співпраці ми прислухаємося до ваших побажань і зробимо все можливе і неможливе, щоб реалізувати заплановане.

 

Від ідеї до реалізації: як ми співпрацюємо з вами?

 1. Ви залишаєте форму-заявку.
 2. Ми обговорюємо з вами умови співробітництва, побажання, терміни і обсяги партії. Також пропонуємо концепції дизайну зовнішнього вигляду продукції.
 3. Розробляємо технічне завдання, яке передається технологам на виробництво. Ми виготовляємо тестові зразки продукції і відправляємо вам на затвердження.
 4. Укладаємо контракт.
 5. Впроваджуємо проект в життя.

Ми створюємо максимально комфортні і вигідні умови до співпраці.

SPC DELTA - РАЗОМ ДО УСПІХУ!

З питань співпраці прохання писати нам на пошту (e-mail: ptf.delta@gmail.com, kremok.shop@gmail.com) або зв'язатися з нами за телефоном (к.т. +380503239067)

Оптовим покупцям ми надаємо знижки і рекламну продукцію, можемо оформити дилерство на певний регіон.

Звертайтеся до нас - і ви отримаєте вичерпну інформацію по нашим товарам і постійну підтримку в питаннях просування і поширення товару!